LietuviųEnglish (United Kingdom)Russian
ONE series elektroninė relė

 

Elektroninė slėgio ir temperatūros relė

 

UE_logo

 

Geriausias prietaisas avarinio signalizavimo, blokavimo arba atjungimo užduotims yra United Electric Controls sukurta elektroninė relė ONE series. Gaminamos modifikacijos gali matuoti slėgį, slėgių skirtumą arba temperatūrą. Prietaisas yra tvirtai sukonstruotas ir labai patikimas. Didelis skaitmeninis ekranas, programuojamas veikimas, judančių dalių nebuvimas – akivaizdu, kad tai puikus pasirinkimas gamybos modernizavimui ir naujoms statyboms. Vidinis mikroprocesorius garantuoja skaitmeninį pasikartojamumą, intelektualią savidiagnostiką. ONE series yra ypač patikimas prietaisas saugos sistemoms, kuris garantuoja, kad tikrai veiks tada, kai Jums to reikės!

 

Savybės

  • LCD ekranas su programavimo mygtukais
  • IAW® (I Am Working) savidiagnostikos funkcija
  • Dvilaidė jungimo schema – paprasta pakeisti vietoje senų mechaninių relių
  • Metalinis korpusas IP66 / NEMA 4X.
  • Sertifikuota cULus, ATEX, IECEx, CE, GOST

 

ONE_series

 

ONE series Exd versija

Nuo 2009 metų kovo mėnesio jau gaminama nauja elektroninės slėgio ir temperatūros relės Ex d versija. Joje naudojama ta pati 2W, 4W arba 8W elektronika, sumontuota metaliniame Ex d korpuse. ONE series Ex d idealiai tinka naudoti ypač atšiauriose ir pavojingose gamybos vietose. Proceso jungtis ir elektros įvadas yra tose pačiose vietose, kaip ir mechaninės 120 serijos relės – taip labai paprasta prietaisą pakeisti.

Prietaisas turi cULus, ATEX, IECEx ir GOST sertifikatus, liudijančius, kad jis buvo išbandytas daugelyje pasaulio šalių.

 

ONE_series_Exd

Naujos galimybės

  • Dabartinė ekonominė situacija suteikia puikią galimybę panaudoti ONE series relę vietoje saugos sistemose naudojamų slėgio keitiklių. Apie 20-25% projektuose numatytų slėgio keitiklių yra naudojami avariniams atjungimams. Pakeitus šiuos keitiklius į ONE series relę, galima gerokai sumažinti išlaidas prietaisams ir patenkinti užsakovus, kurie siekia sutaupyti nemažindami veikimo patikimumo.
  • Šiuo metu visoms naujoms ir jau esamoms gamykloms yra keliami nauji saugos reikalavimai, kurios privalu įgyvendinti gamybos valdymo schemose. Dėl puikios savidiagnostikos ir greito veikimo ONE series yra ideali relė saugos sistemoms. Tą patvirtina Exida suteiktas  SIL1 sertifikatas.