LietuviųEnglish (United Kingdom)Russian
ATMI plūdinės lygio relės

 

Kas lemia plūdinių lygio relių populiarumą?

       Didžioji dauguma lygio reguliavimo problemų išsprendžiama mažiausiomis sąnaudomis.

        Didžiausias patikimumas ir ilgaamžiškumas dėka plūdinės sistemos, kuri ir šiais laikais yra pati paprasčiausia, pati patikimiausia, pati ilgaamžiškiausia ir lengviausiai įdiegiama.

 ATMI leader

 

 

ATMI

 

 ATMI plūdinių lygio relių savybės

        Dvigubo kūgio forma: mažiausia apkibimo rizika, užtikrinamas maksimalus ir ilgalaikis efektyvumas. Nereikalauja priežiūros.

        Įvairiapusis veikimas: visos ATMI plūdinės relės gali veikti bet kokioje padėtyje, skirtingai nuo plokščios formos plūdinių relių, kurios yra vienpusio veikimo.

        Nesulaužomi ir nerūdijantys balastai: galima pritvirtinti prie kabelio ir reguliuoti jų aukštį. Nustykite reikalingą aukštį, kad relė tiksliai veiktų ramiuose arba maišomuose įvairių tankių skysčiuose. Dauguma rinkoje esančių plūdinių relių neturi balasto reguliavimo galimybės.

        Įvairūs veikimo kampai, nuo 20º iki 160º: Skirtingiems panaudojimams reikalingi skirtingi veikimo kampai. Dideli veikimo kampai leidžia reguliuoti lygį naudojant tik vieną plūdę ir išvengiant per dažno siurblio junginėjimo.

        ATMI naudoja tik neopreno ir HR HY (hypalono) kabelius: šios medžiagos atitinka naujojo standarto NFC 32-102-16, HO7RN8-F reikalavimus ir užtikrina ilgalaikį atsparumą bei elastingumą panardinus vandenyje. Dažnai rinkoje pasitaikantis tipinis pigus PVC kabelis gali sukietėti kontaktuodamas su kai kuriais siurblinėse dažnai pasitaikančiais skysčiais.

        Visos ATMI plūdinės lygio relės yra ekologiškos: jose nėra švino ir gyvsidabrio, jos yra gaminamos tik iš labai kokybiškų medžiagų.

        Aukšta gamybos kokybė: Plūdės jau 30 metų gaminamos tiktai Prancūzijoje. Visos ATMI plūdės yra individualiai išbandomos.

        Sertifikatai: ISO 9001-2000, ATEX (Ex) sprogimui pavojingoms zonoms, ACS geriamam vandeniui, CE (Europos Sąjungai), RoHs (pavojingų medžiagų nenaudojimo).

 

Įvairioms skysčių ir birių medžiagų lygio reguliavimo užduotims rinkitės ATMI gaminius!

Pludes

 

Daugiau informacijos rasite čia:

        Plūdinės relės skysčių lygio signalizavimui: Aprašymas.pdf

        Plūdinės relės siurblių valdymui: Aprašymas.pdf

        Plūdinės relės birių medžiagų maksimalaus lygio signalizavimui: Aprašymas.pdf